«Υπάρχει και φιλότιμο» σκηνοθεσία Γιάννη Μπέζου
31/08/2013Ελ. Ζουγανέλη «Μετακόμιση τώρα» Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου.
31/08/2013Η θεατρική παράσταση «Πήτερ Παν» θα βρίσκεται για μία μοναδική παράσταση στον Πειραιά το Σάββατο 31 Αυγούστου στο Βεάκειο Θέατρο.
Το «Θέατρο του Βορρά» ταξιδεύει φέτος το καλοκαίρι στους αιθέρες επιλέγοντας την ιστορία του Πήτερ Παν, του παιδιού που ποτέ δεν μεγαλώνει και μας προσκαλεί να πετάξουμε μαζί του στο Δεύτερο άστρο δεξιά και ευθεία μέχρι το πρωί!
Το πολυαγαπημένο έργο των παιδιών ζωντανεύει σε μια θεατρική παράσταση που υπόσχεται περιπέτεια, εκπλήξεις, μαγικές στιγμές, συγκίνηση και πολύ γέλιο.
Ώρα έναρξης: 21:15
Τιμή εισιτηρίου:
Γενική είσοδος: 10 ευρώ
Aνεργοι, πολύτεκνοι: 8
Εισιτήρια προπωλούνται στον Ο.Π.Α.Ν. Δήμου Πειραιά Ζωσιμωδών 11 & Ελ. Βενιζέλου 27 τηλ. 210-4101752, στο www.viva.gr/tickets/theatre/piter-pan-summer/ , τηλ. 11876.